מאבחנים ומטפלים במכון

קצת עלי - ד"ר אלעד אומר

נוירופסיכולוג, פסיכולוג שיקומי מומחה. 

אלעד ביצע את ההתמחות במרכז 'שפיצר' – המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש. לאחר ההתמחות, החל את התואר השלישי (PhD) וכיום בשנה האחרונה ללימודי הדוקטורט. עבודתו כוללת זיהוי רכיבים קוגניטיביים המעורבים בהתחזות של ליקויי זיכרון. לאחרונה זכה אלעד בפרס דוקטורנט מצטיין מטעם אוניברסיטת אריאל, שם סיים את לימודי הדוקטורט  

אלעד מבצע טיפולים פסיכולוגיים וקוגניטיביים במבוגרים המתמודדים עם השלכות של פגיעה מוחית, הפרעה נוירולוגית, קשיי חשיבה ובעיות רגשיות. עבר הכשרה בנושא טיפול קוגניטיבי-התנהגותי בשיקום ופוסט-טראומה (SEA FAR CBT). לצד הטיפול, אלעד מבצע אבחונים נוירופסיכולוגים להערכת קשיים קוגניטיביים ורגשיים-התנהגותיים.

ד"ר אלעד אומר

קצת עלי - ליאור גולן

נוירופסיכולוג, פסיכולוג שיקומי מתמחה. 

ליאור משמש כמנהל הקליניקה (לתיאום, ניתן לפנות בטלפון 050-6652600 או דרך 'צור קשר'). לאחר סיום תואר שני (M.A) בהצטיינות, החל את התמחותו בפסיכולוגיה שיקומית במרכז הרפואי תל השומר, במרפאות הנוירולוגיות וביו-פידבק. במרפאות הנוירולוגיות ליאור מבצע טיפולים פסיכולוגיים במבוגרים עם מגוון בעיות נוירולוגיות, בדגש על הפרעות תנועה כגון פרקינסון ורעד. במקביל, ליאור מתמחה במרפאת ביו-פידבק שם מטפל בכלים פסיכו-פיזיולוגיים במגוון מצבי שיקום. לצד עבודת הטיפול, ליאור מבצע ביצוע אבחונים נוירופסיכולוגיים מקיפים.

במקביל לתפקידו בקליניקה, ליאור מנהל את המעבדה לנוירופסיכולוגיה קלינית-משפטית, אוניברסיטת אריאל, בראשות ד"ר יורם בראב. 

ליאור גולן